"Your license key is invalid" Hatalarını Nasıl Çözebilirsiniz?

"Your license key is invalid" Hatalarını Nasıl Çözebilirsiniz?

Hata mesajı ne anlama geliyor? "Your Licence Key İs İnvalid" hatasını almanıza aşağıdakilerden birisi neden oluyor olabilir: 1. Güvenlik yazılımınızın ayarları Lumion’un lisans serverine erişimi engelliyor olabilir. Lütfen 1’den 5’e kadar olan adımları takip edin: Bilgi Bankası: Anti-Virüs ve Güvenlik Duvarı hatalarını nasıl çözebilirsiniz? 2. Lumion veya Lumion Pro lisansınız deneme sürümünün üzerine kurulmuş olabilir ve bu durum başlatma problemlerine neden olur. Bilgisayarınıza daha önce deneme versiyonu yüklediyseniz alttaki adımları takip edin:
  • Lumion Pro Deneme sürümünü bilgisayarınızdan kaldırın.
  • Lumion Pro Deneme sürümünün kurulum dosyalarını bilgisayarınızdan silin.
  • Lisans mailinizde yer alan bağlantıdan Lumion veya Lumion Pro lisansınızı yükleyin.
3. Çok nadirde olsa Lisans Anahtarınız kapatılmış olabilir. Lisans Anahtarınızı test etmek için uploads@lumion.com adresine mail iletebilirsiniz. Mailiniz alttaki bilgileri içermelidir:
  1. Karşılaştığınız sorunun açıklaması.
  2. Lumion’danbir mesaj aldıysanız ekran görüntüleri.
  3. En önemlisi Lisans Anahtarını. Lisans Anahtarınız indirme maili içerisinde yer almaktadır.
  4. C:\Windows\System32\drivers\etc\ içerisinde yer alan ‘hosts’ dosyasını.
Bu bilgileri içermeyen mailler öncelikli olarak yanıtlanmaz veya Destek Merkezimiz tarafından spam olmasını önlemek için yanıtlanmayabilir. Yalnızca İngilizce mailler yanıtlanacaktır. 4.Yukarıdaki talimatları uyguladıktan sonra sorun devam ederse ve Lisans Anahtarınızı yerel distribütörden aldıysanız, lisans durumunuzla ilgili olarak onlarla bağlantı kurmak için lütfen aşağıdaki bağlantıyı tıklayın: